Kontakt

Om du vet namnet på personen du söker, kan du sända ett mejl till fornamn.efternamn@vitec.se.
Du når oss också på: infofastighet@vitec.se, sedan lotsar vi dig rätt.

Växel

Växel Vitec 090-15 49 00

Stockholm: 08-705 38 00
Kalmar: 0480-43 45 00

Support

Vi på Support hjälper dig med våra produkter och tjänster. Oss når du vardagar under kontorstid, via mejl och telefon. Välkommen att ta kontakt med oss!

Vitec 3L Pro support nås även på 08-705 38 20 samt 3lpro@vitec.se
Vitec Capifast support nås även på 0480-43 45 55 samt capifast@vitec.se

Försäljning

Vi på Försäljning ger dig information om våra produkter och tjänster. Oss når du vardagar under kontorstid, via mejl och telefon. Välkommen att ta kontakt med oss!

Fredrik Strandh

Fredrik Strandh

Försäljningschef
0480-43 45 73, 073-660 34 30 , fredrik.strandh@vitec.se 
Anders Overå

Anders Overå

Försäljning
0480-44 74 13, 070-371 99 40, anders.overa@vitec.se

Anders Thörn

Anders Thörn

Försäljning
08-562 551 20, 070-016 02 91, anders.thorn@vitec.se  
Andrew Kungsdahl

Andrew Kungsdahl

Försäljning
08-562 551 12, 070-796 35 14, andrew.kungsdahl@vitec.se  

Helene Larsson-Schöön

Försäljning
031-733 18 68, 070-633 12 60, helene.larsson-schoon@vitec.se
Jesper Törnkrantz

Jesper Törnkrantz

Försäljning
0480-43 23 18, 073-660 34 31, jesper.tornkrantz@vitec.se

Mikael Georgsson

Försäljning, Chef Affärsutveckling
0480-43 45 74, 070-371 99 41, mikael.georgsson@vitec.se
Tommy Olsson

Tommy Olsson

Försäljning
08-594 774 81, 070-796 35 07, tommy.olsson@vitec.se

Yvonne Staberg

Försäljning
031-360 61 04, 070-796 35 24, yvonne.staberg@vitec.se
Åsa Rosén  

Åsa Rosén

Försäljning
08-705 38 21, 076-545 38 21 , asa.rosen@vitec.se

Våra kontor

Göteborg
Vitec
Redegatan 1C, 426 77 Västra Frölunda

Kalmar
Vitec
Box 751, 391 27 Kalmar
Besöksadress: Borgmästaregatan 5

Linköping
Vitec
Box 472, 581 05 Linköping
Besöksadress: Snickaregatan 20

Malmö
Vitec
Kärleksgatan 2a , 211 45 Malmö

Stockholm

Vitec
Box 30206, 104 25 Stockholm
Besöksadress: Lindhagensgatan 116

Umeå
Vitec
Tvistevägen 47 A, 907 29 Umeå

Västerås
Vitec
Box 209, 721 06 Västerås
Besöksadress: Vasagatan 12

Östersund
Vitec
Prästgatan 51, 831 34 Östersund           

Faktureringsadress

Vitec Förvaltningssystem AB
PEC 1834
FE580
105 69 Stockholm

Organisationsnummer 556591-2101

Fakturor kan också mejlas till PEC0000@privatgirot.se